Kariera w Universal Energy

W Universal Energy pracują ludzie dla których pasją jest tworzenie nowoczesnych technologii energetycznych i górniczych. Stawiamy na osoby, które podzielają nasze wartości: przedsiębiorczość, wytrwałość, kreatywność, afirmację i wiedzę. Universal Energy to firma która łączy stabilność i nowoczesność.

 

Obecnie prowadzimy nabór na następujące pozycje:

 

Zainteresowanych rozwojem kariery w Universal Energy prosimy o przesyłanie aplikacji drogą mailową na: rekrutacja@universal-energy.pl

Kariera

Naszą misją jest tworzenie nowoczesnych i bezpiecznych dla środowiska rozwiązań zapewniających optymalne wykorzystanie surowców energetycznych, w szczególności metanu i węgla kamiennego.

Nowoczesne technologie

Rozwój

Współpraca z ośrodkami naukowymi

Metan

Universal Energy prowadzi prace nad komercyjnym pozyskaniem metanu z pokładów węgla.

Czytaj więcej

Podziemne zgazowanie węgla

Pracujemy nad projektami nowoczesnego i „czystego” systemu zgazowania węgla zapewniającego optymalną efektywność energetyczną tego surowca.

Czytaj więcej

Materiały i usługi dla górnictwa

Rozwijamy i dostarczamy kopalniom węgla kamiennego nowoczesne materiały i usługi ułatwiające bezpieczną i efektywną pracę górnikom.

Czytaj więcej

Usługi doradcze

Universal Energy oferuje szeroki zakres usług doradczych dla firm z sektora górniczego, m.in w zakresie doradztwa strategicznego oraz finansowego.

Czytaj więcej